Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku

Szkolenia

Baza Szkoleniowa w Białymstoku

fryz201 7

Pracownie fryzjerskie

Fryzjerki odbywające u nas roczny kurs fryzjerski oraz te uczące się zawodu w naszych szkołach mają do dyspozycji dobrze wyposażoną pracownię fryzjerską znajdującą się w budynku naszego Ośrodka.

To tutaj podnoszą swoje praktyczne umiejętności.Jeśli chcą Państwo przekonać się, jak wysokie umiejętności posiadają nasze fryzjerki - zapraszamy do budynku Ośrodka Kształcenia Zawodowego przy ul. Sienkiewicza 77. Informacje o terminach, w jakich można skorzystać z ich usług można uzyskać pod numerem telefonu (85) 675-13-89.


kosmetyczna5

Pracownia kosmetyczna

W naszym Ośrodku Kształcenia Zawodowego funkcjonuje dobrze wyposażona pracownia kosmetyczna, w której słuchacze naszych kursów oraz szkół o odpowiednim profilu realizują zajęcia praktyczne.


komp 2 21

Pracownie komputerowe

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Białymstoku posiada 3 własne pracownie komputerowe. Każda z nich wyposażona jest w 16 stanowisk roboczych, z których wszystkie mają dostęp do Internetu.

Istnieje możliwość wypożyczenia pracowni znajdujących się w naszym Ośrodku do własnych potrzeb - po szczegóły należy dzwonić pod numer: (85) 675-13-89


konf201

Sale konferencyjne

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Białymstoku dysponuje własnymi salami konferencyjnymi. Na ich wyposazeniu znajdują się m. in. rzutnik pisma, videoprojektor, DVD, plansze do flipchartów. Istnieje możliwość wypożyczenia sal do własnych potrzeb - po szczegóły należy dzwonić po nr telefonu (85) 675-13-89


wykadowa2

Sale wykładowe

Zajęcia odbywają się w przestronnych, dostosowanych do potrzeb uczniów i słuchaczy salach wykładowych. Wyposażone są m.in. w tablicę, flipchart, rzutnik, DVD.


jazda7jazda4

Nauka jazdy w OKZ Białystok

Ośrodek Kształcenia Zawodowego ZDZ w Białymstoku posiada doskonałą bazę szkoleniową w zakresie kursów nauki jazdy. Oferujemy m.in.:

  • własny plac manewrowy
  • sprawne i wygodne samochody do nauki jazdy
  • wózki widłowe NISSAN
  • wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną
  • pracownię komputerową umożliwiającą multimedialną naukę przepisów i zasad ruchu drogowego

Prowadzimy kursy na:

  • prawo jazdy kat B, doskonalące jazdę oraz uzupełniające
  • obsługę wózków jezdniowych
  • przewóz towarów niebezpiecznych (ADR)

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 85 67-51-389

 


spawalnia08

Spawalnia

Na warsztatach przy ul. Nowy Świat posiadamy spawalnię, która służy m.in. osobom uczestniczącym na kursy spawalnicze. Odbywają tam oni zajęcia praktyczne, podczas których doskonalą swoje umiejętności.

ZDZ Białystok posiada wieloletnie tradycje w szkoleniu spawaczy.  Nasi absolwenci są uznani za wysoko wykwalifikowanych pracowników w zawodzie spawacza w regionie, w kraju i za granicą.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 85 67-51-389


posadzka07

Poligon budowlany

Symulacyjny Poligon Doświadczalny (w skrócie Poligon Budowlany) to nowoczesny ośrodek kształcenia wykwalifikowanych pracowników w zawodach budowlanych. Jest to pierwsza i dotychczas jedyna w regionie północno - wschodznim formuła dydaktyczna pozwalająca słuchaczom zdobyć wiedzę i umiejętności pracy w zawodach takich jak: murarz, tynkarz, licówkarz, glazurnik, cieśla budowlany, malarz, dekarz i innych.Kształcąc się w naszym Symulacyjnym Poligonie Budowlanym słuchacze zdobywają wysokie kwalifikacje i przygotowanie do pracy w różnych zawodach budowlanych, przez co stają się atrakcyjnymi kandydatami do pracy w każdej specjalności budowlanej.

 

Zobacz bazę szkoleniową w innych ośrodkach.