Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku

Strona główna

Strzelcy na medal.

image 11.03.2016 r. – drugi dzień zmagań strzeleckich uczniów suwalskich szkół obfitował w emocjonującą walkę sportową. Regulamin zawodów przewidywał oddzielną klasyfikację indywidualną i zespołową dla dziewcząt i chłopców. Licealiści mundurowi zajęli czołowe miejsca w rywalizacji obu płci.

Drużyna męska w składzie: Gajda Piotr,

Wiszniewski Piotr, Kiempisty Szymon zwyciężyła w klasyfikacji zespołowej

zdobywając nagrodę główną zawodów. Indywidualnie zwyciężył uczeń klasy II LA Piotr Gajda zdobywając

złoty medal.

Drużyna żeńska w składzie: Ołdakowska Monika, Chlebus Paulina, Chmielewska Aleksandra zajęła miejsce drugie.  Medal brązowy w kategorii indywidualnej wywalczyła uczennica klasy II LO B Aleksandra Chmielewska. Gratulujemy i życzymy