Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku

Strona główna

Dzień Nauczyciela - oryginalne obchody

image    We wtorek 13 października 2015 uczniowie naszego liceum przygotowali uroczystego grilla, aby w niesztampowy sposób uczcić Dzień Komisji Edykacji Narodowej, bardziej znany jako dzień Nauczyciela. Trzeba przyznać, że spisali się na medal. Zadbali zarówno o pyszne jedzenie, jak i niepowtarzalną atmosferę. Nie zapomnieli również o odrobinie rozrywki. Przygotowali prezentację multimedialną, której tematem byli nauczyciele widziani oczyma uczniów. Owa prezentacja wywołała ogólną wesołość i stała się pretekstem do rozmów o życiu szkoły. 

   Był to naprawdę bardzo udany dzień. Mamy nadzieję, że takie oryginalne obchody Dnia Nauczyciela staną się naszą tradycją. 

Informacja o oryginalnym pomyśle naszych uczniów dotarła do lokalnej prasy

 

image

Czytaj więcej