Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku

Strona główna

Zapisy do liceum zaocznego

zaoczne na tablicęTo już ostatnia szansa na zapisy do szkoły zaocznej!

Chcesz jeszcze w tym roku podjąć naukę w szkole średniej? Posiadamy ostatnie wolne miejsca w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych, więc nie trać czasu i zapisz się już dziś.

Opis szkoły ZDZ w Olecku

Liceum zaoczne dla dorosłych w Olecku to jedna ze szkół prowadzonych przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku. Nasze wieloletnie doświadczenie w nauczaniu pozawala nam na prowadzenie szkoły zaocznej na odpowiednim poziomie. Zatrudniana przez nas kadra pedagogiczna posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w nauczaniu, dzięki czemu w sposób łatwy i przyjazny przekazuje wiedzę słuchaczom liceum.

Opis bazy dydaktycznej w liceum zaocznym

Baza dydaktyczna, którą dysponujemy, umożliwia naukę w szkole zaocznej w warunkach wymaganych w przepisach bezpieczeństwa i higieny pracy. Wszystkie sale wyposażone są w pomoce dydaktyczne i urządzenia dostosowane do prowadzenia nauczania w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych.

Oprócz nauki w liceum dla dorosłych oferujemy

Dodatkowo dla naszych słuchaczy liceum zaocznego proponujemy uczestnictwo w szkoleniach po atrakcyjnych cenach oraz udział w bezpłatnych projektach unijnych, dzięki którym można uzyskać dodatkowe kwalifikacje.

Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w liceum zaocznym w Olecku, nie trać czasu i zapisz się już dziś.