Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku

Strona główna

Zarażamy patriotyczną postawą :)

imageDziś dostaliśmy maila od absolwenta naszej szkoły, Patryka Marcinkiewicza. Patryk uczył się na kierunku technik-informatyk i po paru latach dowiadujemy się, że nasze wychowanie w patriotycznym duchu 'nie poszło w las'. Oto co go spotkało:

Po zdaniu matury i egzaminu zawodowego na ponad 96% bez trudu udało mi się znaleźć pracę w zawodzie (technik-informatyk), pracując pełne dwa lata na umowę na pełen etat. W przerwie wakacyjnej po ukończeniu Ełckiej Szkoły ZDZ zdecydowałem się na dalszą naukę w Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Wybrałem tryb niestacjonarny (zaoczny) na kierunku Zarządzanie i Dowodzenie.

Obecnie ukończyłem 3 rok studiów i staram się ukończyć i obronić pracę licencjacką i od jesieni przejść na studia II stopnia już w Akademii Sztuki Wojennej. Ponadto w trakcie studiów miałem możliwość uczestniczyć i ukończyć z wieloma wyróżnieniami  Szkołę Podoficerską Wojsk Lądowych w Poznaniu. Obecnie jestem funkcjonariuszem publicznym, a dokładniej Żołnierzem w 15 Giżyckiej Brygadzie Zmechanizowanej. Dokładniej w jednostce w Orzyszu.

Czytaj więcej http://elk.zdz.bialystok.pl/szkola/aktualnosci/341-zarazamy-patriotyczna-postawa.html