Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku

Aktualności

Wybierz miasto:

Uwaga uczniowie LO i Technikum Kurs Prawa Jazdy kat. B - 990 zł i raty 0%!

nowa plansza ZIMA prawo jazdy FERIE dla ucznówaktywnie wykorzystaj ferie!

18.01.2019r. o godz. 16:00. rozpoczynamy Kurs Prawa Jazdy Kat. B

Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu nauki jazdy. Stawiamy na indywidualne podejście do kursanta i dobre przygotowanie do egzaminu praktycznego i teoretycznego. Już od ponad 30 lat prowadzimy działalność edukacyjną na terenie Ełku. Odpowiadamy na potrzeby społeczne, kształcimy i doskonalimy zawodowo w systemie szkolnym i kursowym. Spełniając wymagania Klienta korzystamy z systemu zarządzania jakością.

 

 

 

ZAPEWNIAMY

- miłą i fachową kadrę pedagogiczną- możliwość rozłożenia kosztu kursu na raty!- materiały szkoleniowe- catering w trakcie trwania kursu- pełnowymiarowy plac manewrowy- samochody identyczne jak na egzaminie państwowym- dyspozycyjną kadrę

Jak wygląda przygotowanie do egzaminu praktycznego?

Po zakończeniu zajęć z teorii i wyjeżdżeniu około 10-15 godzin organizujemy wyjazdy przygotowawcze do miasta w którym odbywają się egzaminy państwowe. Przyzwyczajamy do miasta poprzez jazdę i symulowane sprawdziany umiejętności. Po wyjeżdżeniu wszystkich godzin nasz instruktor ustala w WORDZIE w Suwałkach datę egzaminu teoretycznego i dodatkowo w dniu egzaminu praktycznego organizujemy dojazd i jazdę przygotowawczą.

Czytaj więcej http://elk.zdz.bialystok.pl/szkola/aktualnosci/303-kurs-prawo-jazdy-kat-b-raty-1.html