Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku

Strona główna

W poszukiwaniu skarbu JPII

 

Zakończył się projekt " W poszukiwaniu skarbu JP II" przygotowanego przez Centrum Myśli JP II w Warszawie, w którym nasza szkoła wzięła udział. Uczniowie odwiedzili miejsca związane z Janem Pawłem II (Kraków, Wadowice, Kalwarię Zebrzydowską. Następnie odbyły się warsztaty edukacyjne w Warszawie połączone ze zwiedzaniem Warszawy. W końcu przyszedł czas na działania szkolne. Ogłoszony został tydzień ze św. Janem Pawłem II, w trakcie którego odbyły się: wywiady, spotkania, ankiety, prezentacje przybliżające postać wielkiego Papieża Polaka. Tydzień zakończył się występem artystycznym przygotowanym przez naszych uczniów, w którym nie zabrakło wykonania "Barki".

Zapraszamy do galerii.1

Czytaj więcej http://elk.zdz.bialystok.pl/szkola/aktualnosci/434-w-poszukiwaniu-skarbu-jpii.html