Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku

Aktualności

Wybierz miasto:

TRWA rekrutacja do GIMNAZJUM

image Drodzy Rodzice!

Jeśli Wasze dziecko kończy właśnie szkołę podstawową stoicie przed wyborem szkoły gimnazjalnej. Praktyka pokazuje, że gimnazjum jest najtrudniejszym etapem w edukacji szkolnej, to w tym okresie młody człowiek może zrobić krok naprzód - w dorosłość, bądź krok wstecz - tracąc swoją sznsę.

Młody gimnazjalista jest w szczególnym momencie - poszukuje własnej drogi, przynależności, oczekuje zainteresowania i życzliwości. Jednak w większości przypadków młodzież gimnazjalna jest jeszcze niestabilna emocjonalnie. Młodzi ludzie dobrze czują się w niewielkiej grupie równieśniczej, gdzie mogą podkreślić swoją wyjątkowość. Duże grupy osób mogą hamować indywidualność gimnazjalisty, wymuszać zachowania negatywne czy wreszcie zagrażać bezpieczeństwu. Małe grono wychowanków pozwala na lepszą kontrolę oraz szybszą reakcję w przypadku zaistnienia negatywnych postaw i zachowań.

W związku z powyższym Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku utworzył w Bielsku Podlaskim bezpłatne NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM, przyjazne uczniom i ich rodzicom. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej.

R E K R U T A C J A  trwa do 30 czerwca 2015 r. Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do odwiedzenia nas od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 17.00. Odpowiemy na każde nurtujące Was pytanie.

Więcej informacji o szkole oraz wniosek o przyjęcie do gimnazjum znajdziesz pod adresem www.gimnazjum-zdz.pl/bielsk

Czytaj więcej